24hTroubleShooting

24h Trouble Shooting

Dostosujemy środowisko Ansys do każdych potrzeb

Praca w środowisku Ansys Workbench może być efektywniejsza dzięki jego spersonalizowaniu.

ANSYS Workbench jest znanym i cenionym oprogramowaniem do analiz numerycznych dające nieograniczone możliwości. Jest jednak narzędziem uniwersalnym, które nie jest dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta czy branży. Zespół GES postawił sobie za cel zmianę dotychczasowego trybu pracy w środowisku Ansys. Od początku przyświecała nam idea, aby kompletnie zrewolucjonizować pre i post-proccesing. Chcieliśmy, aby nasze rozwiązania sprawiły, że praca z softwarem będzie szybsza i bardziej wydajna dostosowana do indywidualnych potrzeb użytkownika.
Z tego też powodu postanowiliśmy zaoferować naszym klientom wyjątkową usługę dzięki której będą oni wstanie dostosować środowisko pracy do własnych potrzeb co przyczyni się do znacznego skrócenia czasu analiz i postprocesingu.

W obecnej chwili dzięki wielu latom testów jesteśmy wstanie zautomatyzować i zoptymalizować niemal każdą funkcję i proces wykonywane w tym środowisku. W obecnej chwili GES poza możliwośćią dostosowania środowiska do potrzeb indywidualnego klienta posiada zestaw gotowych narzędzi w pełni zintegrowanych z Ansys WB dających nieograniczone możliwości optymalizacji procesów analitycznych głównie w branży turbo maszynowej. Nasz autorski toolkit zawiera przeszło 18 narzędzi wspierających inżynierów w codziennej pracy. Każde z narzędzi zostało zwalidowane i jest na codzień testowane przez naszych klientów w codziennej pracy.

Chcesz sprawdzić czy jesteśmy gotowi zautomatyzować twój proces analiz?

Nasi specjaliści razem w tobą przeanalizują obecne metody obliczeniowe w twojej organizacji i pomogą określić najkorzystniejszą metodę optymalizacji środowiska dostosowaną do twoich indywidualnych potrzeb.

For your very specific needs,
we will provide crafted solutions for your proces .

Zintegrowane menu

Nasze rozwiązania wyposażone są w pełni zintegrowane ze środowiskiem Ansys WB menu dając użytkownikowi pełną elastyczność.

Procesy obliczeniowe

Dzięki naszym rozwiązaniom twoje wewnętrzne procesy obliczeniowe i ocena wyników zostanie wbudowana w środowisko Ansys tak aby ujednolicić i przyspieszyć pracę inżynierów eliminując jednocześnie możliwość wystąpienia błędów.

Wszystkie typy analiz

Ze względu na wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu analiz numerycznych możemy podjąć się automatyzacji każdego procesu bez względu na to czego dotyczy wyzwanie.

Licencjonowanie

Możesz być pewny iż do kwestii licencjonowania podchodzimy w elastyczny sposób. Naszym celem jest dostarczenie rozwiązań ułatwiających twoją codzienną pracę.

Bezpieczeństwo

O powierzone nam dane dbamy z największą starannością wydzielając odrębne przestrzenie na serwerach dla każdego klienta.

Automatyczne raporty

Staramy się aby każde nasze narzędzie wyposażone zostało w system automatycznego generowania raportów tak aby odciążyć inżyniera od monotonnej pracy.