O nas

Zespół GES – Napędzany Pasją

Efektywne cenowo, Elastyczne & Dostosowane do twoich potrzeb rozwiązania

Firma GES powstała w 2008 roku jako biuro projektowo-obliczeniowe.

Od początku swojej działalności firma świadczy szeroko rozumiane usługi inżynieryjne oparte na obliczeniach numerycznych (CAE), jak również analizach kinematyczno-dynamicznych (MBS/MSS). W obszarze naszej działalności znajdują się między innymi: obliczenia wytrzymałościowe, zmęczeniowe, termiczne, zagadnienia odkształceń plastycznych, akustyka oraz optymalizacja konstrukcji pod względem wytrzymałościowym i funkcjonalnym.

Jednym z kluczowych elementów długofalowej strategii General Engineering Solutions jest rozwój firmy w powyższych obszarach przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów jakości.

Dużą część realizowanych przez nas projektów stanowią prace badawczo-rozwojowe prowadzone głównie dla przemysłu turbomaszynowego,  stoczniowego oraz kolejowego.

Nowoczesne zaplecze techniczne w połączeniu z doświadczoną i utalentowaną kadrą kreatywnych inżynierów umożliwia nam realizację nawet najbardziej wymagających i zaawansowanych projektów, przy jednoczesnym dostosowaniu się do specyficznych wymagań różnorodnych branż przemysłowych. Nasze usługi pozwalają klientom nie tylko zwiększyć konkurencyjności wytwarzanych produktów,

dają również możliwość znacznej redukcji kosztów ich produkcji.

Wiedza oraz doświadczenie sukcesywnie zdobywane przez nasz zespół pozwoliły nam poszerzyć ofertę o autorskie specjalistyczne oprogramowanie wspierające zarówno projektowanie, jak i różnorodne procesy obliczeniowe. Nasz flagowy produkt GES Cloud Computing umożliwia zdalne przeprowadzanie różnego typu analiz numerycznych poprzez przeglądarkę internetową a dedykowane rozszerzenia dla środowiska Ansys Workbench ułatwiają codzienną pracę Inżynierów.

Poznaj szczegóły naszej oferty i dołącz do grona zadowolonych klientów General Engineering Solutions!

44
Autorskich nakładek Ansys WB
96
Opracowanych repozytoriów i bibliotek Ansys ACT
568
Zrealizowanych projektów FEM & CFD
1592
Przeprowadzonych analiz w ostatnich dwóch latach
ZASADY I CELE

Projektujemy lepszą przyszłość

1
01. Zdobyte zaufanie
Jesteśmy ukierunkowani na zdobycie i utrzymanie zaufania naszych klientów poprzez wzajemne zaangażowanie, dostępność i szacunek.
2
02. Pasja i wizja
Jesteśmy dumni z tego, że zmieniamy dla naszych klientów świat na lepsze. Nasi konsultanci poszukują rozwiązań innowacyjnych i usprawniających produkty klientów.
3
03. Nastawieni na wydajność
Dotrzymujemy obietnic, zapewniamy najwyższą jakość i reagujemy natychmiast. Pracując jako zespół robimy wszystko, aby sprostać oczekiwaniom klientów.
4
04. Ludzie najważniejsi
Nasi pracownicy, ich postawa, umiejętności i rozwój osobisty to klucz do naszego sukcesu. Dlatego przykładamy się do ciągłego podnoszenia ich kwalifikacji i motywacji.
shutterstock_1335834068

Usługi

Od analiz FEM i CFD przez projektowanie po Ditital Twin, nasze usługi zorientowane na klienta są elastyczne, ekonomiczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb, aby wspierać Państwa najtrudniejsze projekty.
Czytaj więcej
shutterstock_761906911

Przemysły

GES świadczy pełen zakres rozwiązań projektowych, inżynierskich oraz programistycznych dla różnych gałęzi przemysłu, głównie lotniczego, energetycznego, stoczniowego czy samochodowego.
Czytaj więcej
shutterstock_1451794139

Ansys Customization

Ansys Workbench nie ma dla naszego zespołu żadnych tajemnic z tego też powodu możemy dostosować środowisko do indywidualnych potrzeb każdego klienta, przyspieszając i ułatwiając codzienną pracę.
Czytaj więcej