Przemysł turbo maszynowy


Od początku działalności General Engineering Solutions specjalizuje się w obliczeniach numerycznych dla przemysłu turbo maszynowego, dla którego wykonuje zarówno obliczenia wytrzymałościowe, termiczne, zmęczeniowe, jak również zaawansowane obliczenia przepływowe. Firma General Engineering Solutions dostarczając kompleksowe usługi inżynieryjne dostosowuje je do indywidualnych potrzeb Klienta. Podejście to obejmuje wszystkie etapy pracy nad projektem począwszy od konkretnej analizy poszczególnych komponentów, poprzez przeprojektowanie, produkcje i testowanie, aż po analizę, włącznie z zarządzaniem projektem. Współpracujemy ze stowarzyszeniami, które mają duże doświadczenie w kluczowych technologicznie obszarach. Zapewniamy dostęp do wyspecjalizowanej produkcji poprzez stały kontakt z Partnerami oraz Kontrahentami firmy.

303676376.jpg / 16.12.2013, 19:37

Projekty, jakie realizujemy obejmują wszystkie obszary wiedzy z inżynierii turbin gazowych, począwszy od podstawowych analiz i testów, poprzez projektowanie, aż po analizy komór spalania. Nasi inżynierowie, w razie potrzeby, mogą pracować bezpośrednio w biurze Klienta, co przyspiesza komunikację z zespołem oraz reakcję na Jego potrzeby. Małe dedykowane zespoły są wstanie szybko rozwiązać problemy naszych Klientów.Nasza firma zapewnia swoim Klientom bezpieczeństwo oferowanych usług poprzez stosowanie i akceptowanie zawieranych umów z klauzulą o poufności i zakazie ujawniania informacji.

W swojej codziennej pracy przeprowadzamy obliczenia podzespołów turbin gazowych i parowych zarówno dla komponentów stacjonarnych, jak i rotacyjnych sekcji wysoko i niskociśnieniowej.

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących zakresu naszych usług  zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.